MENÜ

Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal Mail Hizmeti

Günümüz Dünyasında kurumsallık marka bilincinin oluşmasında en önemli unsurdur. Firmaların logosundan, renk seçimlerine, yazışma dilinden yazı fontuna, çalışanların kıyafetlerinden web sitesine kadar birçok bileşen kurumsal bir şirket algısı oluşturmanın olmazsa olmazlarındandır.

Aynı sektörde faaliyetlerini yürüten firmaların rakiplerinden bir adım öne çıkabilmesi için en küçük detaylar dahi çok önemlidir. Bu detaylar arasında gerek firma çalışanları arasında, gerekse de firma müşterileri ile yapılan elektronik yazışmaların kurumsal web sitelerinin uzantısını içeren mail adresleri ile yapılması marka algısı oluşturmada önemli etkenlerden birisidir.

Maalesef birçok firma, genellikle kişisel ihtiyaçlar için kullanılan Hotmail, Gmail yada Yandex gibi mail uzantılarını içeren ve  müşteride kurumsallıktan uzak bir firma algısı oluşmasına neden olan mail adreslerini kullanmaktadır. Muhasebe departmanı için muhasebe@siteadiniz.com, satış departmanı için satis@siteadiniz.com ya da müşteri temsilcisi için musteri@siteadiniz.com şeklinde mail adresleri oluşturarak her departmanın kendisine özgü kurumsal mail adresi ile yazışma yapması ve farklı departman çalışanlarının kartvizitlerinde bu mail adreslerini kullanması kurumsallık için önemli olduğu gibi bilgi güvenliği açısından da avantaj sağlamaktadır.

Altuncu Medya olarak kurumsallığın bir bütün olarak düşünülmesi gerektiğine inanıyor ve web sitesini tasarladığımız tüm firmaların ihtiyaçları için gerekli olan mail adreslerini oluşturuyoruz.