MENÜ

Web Yazılım

Web Yazılım

Günümüz web tasarımcılığı 10 yıl öncesine göre oldukça komplike bir hal almıştır. Bu nedenle birçok web tasarımcı müşterisinin ihtiyaçlarına göre tamamen müşterisine özgü web yazılımlar hazırlamak yerine internet üzerinden satışı yapılan, standart, güvenlik açıkları denetlenemeyen, ve müşterilerinin ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılamayan yazılımları kullanmayı tercih etmektedir. Örneğin poşet satışı yapılan bir e-ticaret sitesi ile oyuncak satışı yapılan bir e-ticaret sitesi mantıken e-ticaret vasfını taşısalar da her iki sitenin yazılım ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu nedenle her tasarım için sadece o tasarıma özgü yazılım altyapısının hazırlanması web sitenin verimliliği için oldukça önemlidir.

İnternet ortamından veri akışı sağlayabilmek, farklı hedef kitlelere ulaşabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek hizmet ve ürünlerini internet ortamına taşımış şirketler için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır. Altuncu Medya web tasarım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için gerekli olan tüm web yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

İnternet üzerinden yapılan çalışmalar esnasında kod yapılarının kararlılığının sağlanması, uzun vadede yaşanabilecek karmaşalardan ve bu karmaşaların doğurabileceği sorunlardan sizi koruyacak bileşenler arasında bulunmaktadır.

Aynı şekilde kolay kullanım sağlanması da web yazılımlarının odak noktalarından birisidir. Böylece personel ve müşteri arasındaki bağlantı daha rahat sağlanabileceği gibi, uzun ve sıkıcı eğitim süreçlerinden, bunun yaratabileceği artı yükten de kurtulmuş olursunuz. Sizlere personellerinizin hemen adapte olabileceği, basit ve oldukça kullanışlı sistemler vaad ediyoruz. Web site yönetim panellerimizi incelemeniz de sizlere bu konuda bir fikir verecektir.

Çalışmak istediğiniz kurumsal web yazılımı konsepti ile ilgili olarak bizimle iletişime geçin, hızlı, stabil, güvenli ve yüksek performanslı ürünlerimizi hemen size ulaştıralım.