MENÜ

MÜŞTERİLERİMİZ BİZİM İÇİN NELER DEMİŞ?

2008 yılından itibaren başta Kahramanmaraş olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illeri ve yurt dışında birçok işletmenin web sitesi, e-ticaret çözümleri, kurumsal kimlik ve logosuna imzamızı attık. Şimdilerde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Sadi Kızıltaş
Sadi Kızıltaş
Uzun bir araştırma sürecinin sonunda web sitemizi emanet ettiğimiz Altuncu Medya'dan gerek tasarım süreci, gerekse de tasarım sonrasında ortaya koyulan ilgi ve alakadan son derece memnun kaldık. Bizim için en önemli husus, müşterilerimize kendimizi en doğru şekilde anlatabilmekti. Müşterilerimizden aldığımız geri dönütler neticesinde bu amaca uygun doğru bir karar verdiğimizi ispatladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.
Lider Isı Doğalgaz
3.4.2018
Bünyamin Belikırık
Bünyamin Belikırık
Türkiye genelinde yaklaşık 30 Bin civarında eczanenin poşet ihtiyacını karşılayan HLT Plastik olarak Kurumsal kimliğimizi, online satış yaptığımız e-ticaret sitemizi ve sitemizin tüm SEO çalışmalarını Altuncu Medya'ya teslim ettik. Netice itibari ile baştan sona bize özgü ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda hazırlanmış, şık, kullanışlı, kullanımı ve yönetimi kolay bir site ortaya çıkardılar. Şuanda Türkiye genelinde anahtar kelimelerde ilk sayfada ve ilk 4 sıra içerisindeyiz. Emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
HLT Plastik
20.7.2017
Fatih Vizir
Fatih Vizir
Tavsiye üzerine gayrimenkul değerleme sektöründe faaliyet gösteren firmamızın kurumsal kimlik ve logo tasarımı için Altuncu Medya ile çalışma kararı aldık. Beklentilerimizi boşa çıkarmayarak kısa denilebilecek bir süre içerisinde sade, şık, akılda kalıcı, faaliyet gösterdiğimiz sektöre uygun logo ve kurumsal kimlik ortaya çıkardılar. Sürecin başından sonuna kadar kendilerinden memnun kaldık.
Doğuş Gayrimenkul Değerleme
4.10.2017